Volné vstupenky na Festival Evolution už letí k výhercům

Festival Evolution

Znáte cestu ke zdravému sebevědomí? Směr vám ukáže Festival Evolution, na který někdo z vás vyhrál volné vstupné. 

Soutěžní otázka zněla „Jaký je hlavní slogan, který používá Festival Evolution?“. Správně bylo za a. Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Gratulujeme výhercům Františku Vorlovi, Barboře Petrtýlové a Květě Hedvíkové. 

O festivalu

Proč je důležité poznat sama sebe, vědět kdo jsem, co chci a v čem tkví má vlastní hodnota? A především co můžeme dělat, abychom se cítily vnitřně spokojené? Odpověď najdete na Festivalu Evolution, který proběhne o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích. Kromě zajímavého programu se můžete těšit také na skvělé nákupy a mnoho inspirace.

Festival Evolution propojuje pět oblastí, které se týkají zdravého životního stylu, ale také osobního rozvoje, ekologie a zdraví. Třetí zářijový víkend si tak rozhodně neplánujte jiný program. Nenajdete totiž podobné místo, kde si můžete pod jednou střechou výhodně a zdravě nakoupit, díky festivalovým akcím ušetřit peněženku a zároveň načerpat příjemnou energii. Nedílnou součástí festivalu je totiž programová část, která propojuje a navazuje na tu vystavovatelskou.

Více informací na www.festivalevolution.cz.