Tereza Čistotová

manažerka komunikace

V Českém rozhlase Regina DAB Praha působím na pozici manažerka komunikace. Po vystudování SPŠ sdělovací techniky (obor obraz a zvuk) jsem věděla, že média všeho druhu jsou mojí srdeční záležitostí.

V rámci studia jsem spolupracovala se zahraničním vysíláním Český rozhlas 7 - Radio Praha na pozici produkční, což mě ještě více utvrdilo v tom, že práce v rozhlasovém médiu je tou správnou volbou.

Jsem člověk, co rád cestuje a podniká zajímavé cesty po světě. Další mojí vášní je můj temperamentní pejsek Maya (Jack Russel teriér).

Uvědomuji si, že život je plný výzev, ráda je přijímám. Člověk je na světě pouze jednou a povinností každého z nás je si ho naplno užívat. ;-)

Film, co mě stále baví: Trilogie Slunce seno… Nejpovedenější scény z prostředí Itálie, prostě Češi jako vyšití. A ze současnosti se ráda zasměji u seriálů The Big Band Theory, Jak jsem poznal Vaši matku a Simpsonovi.

Hudba, kterou mám ráda: Miluji veškerou hudbu. Od dechovky na mysliveckém plese, až po hity na letních parketech diskoték.

Kniha, u které nikdy neusnu: Jak již vyplývá z mých předchozích řádků, jakýkoliv průvodce. Ať už se jedná o putování savanou, tak i krásami Paříže, Berlína, Říma či nespoutané přírody Norska.

Motto: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

Všechny články

Stránky