Soutěž o vstupenky do Polabského národopisného muzea Přerov nad Labem

19. září 2017
Polabské muzeum

Soutěž skončila. Výherci: Věra Studeničová; Marcel Vodička; Petra Macků.

Slavnost se koná v sobotu 23. září 2017 od 10 do 17 hodin v areálu skanzenu, zámku a přilehlých prostranstvích v Přerově nad Labem. Připravený je i doprovodný program – hudební vystoupeni folklórních souborů po celý den ve skanzenu, na zámku i před zámkem, ve skanzenu zábavné hry pro děti i dospělé, ukázky řemesel s prodejem výrobků a v celém prostoru různá vystoupení a občerstvení. Ve fotokostymérně se návštěvníci mohou obléknou do kostýmů a vyfotit se. Anebo se můžete svézt na trakaři. Letošní dožínkový program bude probíhat na dvou scénách, dopolední část na pódiu ve spodní části skanzenu, od kterého vyjde průvod, odpolední část bude pokračovat na zámku přivítáním a následnými vystoupeními v atriu zámku a Rytířském sále. Více informací naleznete na www.polabskemuzeum.cz

Soutěžíme o 3 rodinné vstupenky do Polabského národopisného muzea Přerov nad Labem (2 dospělí + 2-3 děti) s platností do 30. 12. 2017.

Soutěžní otázka: Co znamená pojmenování skanzen?

a. Muzeum lidové kultury a tradic
b. Muzeum v přírodě
c. Muzeum lidových staveb a architektury

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou rodinnou vstupenku do Polabského národopisného muzea Přerov nad Labem (2 dospělí + 2-3 děti) s platností do 30. 12. 2017.

Odpověď na soutěžní otázku včetně svého jména a kontaktu zašlete na e-mail:
marketing.regina@rozhlas.cz

Soutěž trvá do vyčerpání výher.

Soutěž se řídí Pravidly pro účast v soutěžích ČRo Regina.

Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné.