Soutěž o vstupenky do Botanické zahrady

12. září 2017
Vinobraní v Troji

Soutěž skončila. Výherci: František Vorel; Alena Hráchová; Zdenka Hubínková.

Máte rádi česká vína? Pak jste srdečně zváni na oslavu sklizně na vinici sv. Kláry, která se koná o víkendu 16. a 17. září. Ochutnáte nejen vína z místních hroznů, ale nabídku dalších českých i moravských vinařů. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbený burčák a milovníci pálenek by si rozhodně neměli nechat ujít letošní novinku v podobě tří druhů matolinových pálenek. Připravený je i doprovodný program, a to po oba víkendové dny od 11.00 do 19.00 hodin.

„Teď vínem zažeňte starosti,“ vyzýval už starořímský básník Horatius Flaccus. I vy hoďte za hlavu problémy všedních dnů a vydejte se na oslavy vinobraní na vinici sv. Kláry. „Zdejší vinice patří svou rozlohou i historií mezi největší a nejstarší v Praze. Vhodné podloží, jižní orientace a trojské mikroklima jsou ideálním předpokladem pro vznik vynikajících vín. Není divu, že místní vinobraní přiláká každoročně stovky návštěvníků,“ zve na vinobraní sv. Kláry Bohumil Černý, pověřený řízením Botanické zahrady hl. m. Prahy. Více informací naleznete na www.botanicka.cz

Soutěžíme o 3 x 2 vstupenky do areálu Botanické zahrady včetně skleníku Fata Morgana (platnost do 27. 4. 2018).

Soutěžní otázka: V jakém století byla založena vinice svaté Kláry v trojské botanické zahradě?

a. 13. století
b. 14. století
c. 15. století

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou 2 vstupenky do areálu botanické zahrady včetně skleníku Fata Morgana (platnost do 27. 4. 2018).

Odpověď na soutěžní otázku včetně svého jména a kontaktu zašlete na e-mail:
marketing.regina@rozhlas.cz

Soutěž trvá do vyčerpání výher.

Soutěž se řídí Pravidly pro účast v soutěžích ČRo Regina.

Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné.