Soutěž o vstupenky do Botanické zahrady

18. září 2017
Dýně v Botanické zahradě Praha

Soutěž skončila. Výherci: Veronika Pánská; Daniela Grabovská; Petr Pokorný.

Dýně, tykve i tykvičky všech barev a tvarů představí dvanáctý ročník výstavy Dýňový podzim v Botanické zahradě hl. m. Prahy. Letošní ročník se ponese v duchu Ameriky a představí stovky plodů známých i méně známých druhů. Závěr výstavy si užijí zejména děti během víkendových dýňových hrátek. A kdo si oblíbil dlabání dýni, určitě by si neměl nechat ujít oslavu svátku Halloween 31. října. Výstavu dýní si návštěvníci mohou prohlédnout v Ornamentální zahradě od 23. září do 22. října, v září denně od 9.00 do 19.00 hodin a v říjnu od 9.00 do 17.00 hodin.

„Výstava dýni je už tradičně součástí podzimního programu v trojské botanické zahradě. Tentokrát jsme jako inspiraci pro jednotlivá aranžmá zvolili Ameriku, která je tematickým pojítkem většiny našich letošních výstav a akcí. Díky spolupráci s dalšími odbornými institucemi představíme stovky tykví v originálních kompozicích a návštěvníci by si tak tuto příležitost rozhodně neměli nechat ujít,“ zve na výstavu Bohumil Černý, pověřený řízením Botanické zahrady hl. m. Prahy. Více informací naleznete na www.botanicka.cz

Soutěžíme o 3 x 2 vstupenky do areálu Botanické zahrady včetně skleníku Fata Morgana (platnost do 27. 4. 2018).

Soutěžní otázka: Odkud pochází svátk Halloween?

a. Z USA
b. Z Irska
c. Z Mexika

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou 2 vstupenky do areálu Botanické zahrady včetně skleníku Fata Morgana (platnost do 27. 4. 2018).

Odpověď na soutěžní otázku včetně svého jména a kontaktu zašlete na e-mail:
marketing.regina@rozhlas.cz

Soutěž trvá do vyčerpání výher.

Soutěž se řídí Pravidly pro účast v soutěžích ČRo Regina.

Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné.