Oldřich Burda

moderátor

Moderuji vysílání od 10 do 15 hodin.

K rozhlasu jsem se dostal přes diskotéky. Začínal jsem v sedmnácti letech v rodném Karlštejně. Pak proběhlo pár rozhlasových konkurzů a jeden opravdu vyšel. Tenkrát to bylo radio Vox, které dnes už patří historii.

Na vlnách ČRo Regina jsem s přestávkou od roku 1999. Byl to šťastný rok. V den mé svatby - asi 10 minut před obřadem - jsem po telefonu dostal nabídku stát se moderátorem. Manželství na rozdíl od Reginy trvá doposud bez přestávky.

Kromě Reginy, manželky a dětí mám ještě delší osobní vztah. Od roku 1995 losuji na obrazovce České televize Sportku, Šťastnou desítku a Euromiliony, od ledna 2014 už jen jako náhradník. Ale diskotéky mě také ještě baví.

Důkaz je na www.oldrichburda.cz

Když mám náhodou volno, rybařím. Jsem ale neposedný, tak preferuji plavanou nebo přívlač. Úplně nejvíc je asi rybařina na severu Norska mezi fjordy. V zimním období se zase můžeme potkat na lyžích nebo na bruslích, v létě na kole nebo na in-line bruslích. A když je špané počasí, snažím se pronikat do tajů historie, ale třeba i neviditelných energií.

Všechny články

Stránky