Lenka Vrzalová

redaktorka publicistiky

Stále jsem v Praze a hledám pro vás to nejzajímavější.

Lenka Vrzalová

Co dělám v rozhlase: Oficiálně jsem na pozici redaktora publicistiky. Intimně se mi ale říká Létající redaktor, jelikož jsem téměř denně v terénu a nabírám zvuky ze všech možných pražských zákoutí a povídám si se zajímavými lidmi. Také natáčím videa nebo fotím fotky na regiňácký Facebook.

Před rozhlasem: V uměleckém prostředí a mezi prkny, které znamenají svět jsem, díky dědovi-herci, vyrůstala. Odmalička jsem tedy mířila kreativním směrem. I na střední chemické škole, kde jsem studovala obor Aplikovaná chemie, jsem nutila učitele češtiny, aby mě posílal na recitační soutěže. Před nástupem na vysněnou pozici jsem si prošla pozicemi jako redaktor zpravodajství, specialista interní a externí komunikace nebo specialista marketingu. Jelikož jsem renesanční člověk a moc ráda se učím, tak mám na nástěnce i pár certifikátů z oblasti obsahového marketingu nebo fitness trenérství.

Co mě baví: Baví mě hlavně příroda. Miluji pohyb, takže vyrážím na koloběžku, visím na hrazdě nebo se jen tak procházím mezi stromy. Po „lítání“ si ráda sednu do křesla, vezmu si háčkování a poslouchám z vinylu nějaký dobrý jazz, blues nebo swing. Když je k tomu dobré bílé víno, jsem nejšťastnější žena na světě.

Všechny články

Stránky